123

Domy z Drewna Mysłowice

Firma F.U.H. Cyrek zajmuje się również wykonawstwem budynków z drewna. Wykonujemy "od A do Z" domy drewniane całoroczne, domki letniskowe oraz rekreacyjne. Także winnice, małe pensjonaty i zajazdy, karczmy, restauracje i pawilony handlowe.

Prawdziwy drewniany dom pozwala stworzyć bardzo korzystny dla człowieka mikroklimat, a także posiada szereg innych zalet. Domy z drewna, to w szczególności zdrowa, niepowtarzalna atmosfera, tworzona poprzez ciepłe i słoneczne barwy oraz jedyny w swoim rodzaju aromat drewna.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budownictwie domów drewnianych, a to pozwala nam na spełnianie nawet najbardziej odważnych marzeń oraz fantazji naszych Klientów.

Domy Drewniane Mysłowice - do budowy domów i innych budynków drewnianych, stosujemy głównie dwie technologie  a mianowicie budowę z bali oraz technologię szkieletową. Do budowy stosujemy bale lite profilowane, okrągłe oraz klejone.

Wymiary bali jakich używamy to:

  • bale prostokątne, o grubości od 75mm do 245mm,
  • bale okrągłe, o grubości od 155mm do 325mm,
  • bale klejone, o grubości od 75mm do 265mm.

Wśród wykonanych przez nas budynków można znaleźć projekty najbardziej typowych domów tego rodzaju.

Ceny naszych usług uzależnione są od zakresu projektu, stosowanego materiału konstrukcji oraz standardu wykończenia.

W naszej ofercie znaleźć można również szeroki zakres drewna budowlanego i konstrukcyjnego, które stosujemy w wykonywanych przeznas budynkach.