123

Meble Ogrodowe Mysłowice

Posiadając stały dostęp do drewna różnego rodzaju, wykonujemy również prostsze prace związane z tworzeniem elementów użytkowych z drewna. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wśród naszych klientów meble ogrodowe z drewna. Tworzymy je przeważnie na indywidualne zamówienie pod konkretny wymiar, tak żeby pasowały do ogrodu, w którym będą się znajdować. Stoły, ławy, podstawy parasoli to elementy wystroju, które wykonane z drewna, nie tylko prezentują się nam i naszym gościom dużo lepiej od plastikowych zamienników. Meble te posiadają dużo większą trwałość i zapewniają komfortowe użytkowanie przez wiele lat, przy niewielkim zakresie prac konserwacyjnych.

Powszechnymi elementami wystroju są również różnego rodzaju altanki drewniane, pergole, drewniane donice czy huśtawki. Wykonujemy również budy dla psów również z kojcami.

Pełnej oferty nie sposób zamieścić, ponieważ ogranicza ją tylko ludzka inwencja. Wykonujemy bardzo różne produkty z drewna, a ich pobieżny zarys przedstawiają poniższe zdjęcia i prezentacja multimedialna.